RU
Генеральний спонсор
Ексклюзивний спонсор
онлайн & офлайн
20 жовтня, 11:00
AWS Business GrowtH
Conference
генеральний спонсор
Amazon Web Services
Конференція відбудеться як онлайн, так і офлайн в Academy DTEK, UNIT.City.

Вас чекають доповіді від топ-спікерів з AWS та їх партнерів з ентерпрайз-кейсами, віртуальний тур по AWS-хабу і нетворкінг!
формат
спікери З
спікери
Enterprise Strategist
Люк Хеннекенс
CTO HeleCloud
Вольтер Хек
Solution Architect
Івона Райка
Cloud Solutions Architect
Владислав Гавриленко
SAP Service Delivery Lead
Томаш Бжозовски
Solution Architect
Олег Щур
Люк Хеннекенс
Люк Хеннекенс — світовий лідер в області інновацій. Він займає керівні посади в різних компаніях, жив і працював в десятці країн на 5 континентах. Досвід роботи у сфері FMCG, страхування, охорони здоров'я, ІТ-послуг, енергетики, авіації та виробництва допоміг йому розвинути широкий кругозір і здатність бачити закономірності, які не беруть до уваги інші.
Вольтер Хек
Вольтер Хек — CTO HeleCloud. Вольтер відповідає за підтримання високих темпів зростання, виражених двозначними числами, шляхом розширення технічних пропозицій HeleCloud для своїх клієнтів і роботи над залученням кращих консультантів AWS. Він також відповідає за інтеграцію цих можливостей з існуючими пропозиціями професійних послуг HeleCloud, щоб клієнти могли використовувати найкраще з нових технологій за допомогою клауда.

У міру того як HeleCloud росте, основна мета Вольтера як технічного директора — розширювати технічні можливості HeleCloud, щоб залишатися в авангарді інновацій.
Олег Щур
Олег – Solution Architect телеком департаменту Intellias. Олег має понад 16 років досвіду в ІТ. Брав участь у різних проєктах, від embedded систем до високонавантажених Big Data рішень. Зараз Олег допомагає вирішити бізнес проблеми різним клієнтам, від стартапів до великих підприємств.
Івона Райка
Івона Райка займається рішеннями Data-Centric Security для клауду.
Томаш Бжозовски
SAP Service Delivery Lead у SoftwareONE. Томаш — колишній співзасновник та генеральний директор SE16N. В SoftwareONE відповідає за керівництво глобальним сервісним центром SAP, який знаходиться у Польщі. Томаш — досвідчений архітектор рішень SAP та AWS. Він брав участь у багатьох міжнародних проектах SAP та AWS як консультант через його сильний інтерес до економіки бізнесу та стратегії впровадження.
Владислав Гавриленко
Cloud solutions architect в компанії Softprom.
Має 6+ років досвіду роботи з сервісами AWS, а також отримав сертифікати AWS DevOPS Professional і AWS Architect Professional.
Приймає активну участь в побудові хмарних і гібридних інфраструктур, займається проектуванням архітектур великого спектра додатків і сервісів для клієнтів в AWS.

AWS експертиза Softprom:
— Кейс з Moyo
Кейс з Фокстрот
Агенда
11:00 – 11:30
Майбутнє IT ентерпрайзу
Все частіше та частіше, технічні відділи беруть участь у створенні та обговореннях продукту, його цінності та стратегій розвитку. Однак на відміну від малого бізнесу, технічні нововведення в корпораціях і великих компаніях, відбуваються набагато повільніше і складніше.

Команда з AWS Enterprise Strategy поділитися знаннями, як можна використовувати їх платформу для більш гнучких і швидких змін.

LUC HENNEKENS
Enterprise Strategist at Amazon Web Services
11:30 – 11:45
БРЕЙК
11:45 – 12:15
Стратегії для гібридної хмари з AWS
Більшість компаній зараз рухаються в хмару. Однак при наявності власної інфраструктури, проблематично зробити простий перехід.

Необхідно будувати гібридну хмару — коли частина хмари буде на внутрішніх стійках, а частина в хмарі AWS. Як грамотно організувати цей зв'язок і правильно побудувати перехід в хмарну інфраструктуру, розповість Вольтер Хек, технічний директор HeleCloud (компанії SoftwareONE).

WALTER HECK,
CTO at HeleCloud, SoftwareONE
12:15 – 12:30
БРЕЙК
12:30 –13:00
Міграція корпоративного сховища даних — реальні кейси
Локальне сховище даних має ряд своїх переваг, включаючи швидкість підключення і простоту в підтримці. Однак з ростом баз даних, компанії можуть зіткнутися зі стелею можливостей локальних сховищ: вони важко масштабуються і вимагають набагато більше зусиль і фахівців для їх підтримки.

Рішення — міграція бази даних в хмару. Ми поговоримо про те, з якими труднощами можуть зіштовхнутися команда розробників під час міграції, як зменшити витрати та на повну використовувати інфраструктуру AWS.

Олег Щур,
Solution Architect at Intellias
13:00 – 14:00
великий БРЕЙК
14:00 - 14:30

Дані без кордонів: як грамотно забезпечити хмарну обробку відповідно до законів локалізації

Локалізація даних на цей момент — першочергове завдання для українських підприємств. Для 70% організацій безпека є одним з основних перешкод для впровадження хмарних технологій. Для 28% дотримання нормативних вимог — один з найсерйозніших блокерів на шляху впровадження публічної хмари.

Приєднуйтесь до сесії, щоб дізнатися, як ваш бізнес може розкрити свій потенціал за допомогою AWS, зберігаючи при цьому свої основні інформаційні ресурси в безпеці.

Protegrity - провідний постачальник засобів захисту даних, який пропонує своє флагманське рішення для токенізаціі. У співпраці з AWS компанія дозволяє перевести дані в хмару максимально безпечно. Токенізація забезпечує конфіденційність вашої клієнтської бази, зберігаючи при цьому аналітичну корисність. Це робить їх максимально придатними для хмарної обробки.

ІВОНА РАЙКА,
Solution Architect at Protegrity
14:30 - 14:45
БРЕЙК
14:45 – 15:15
Віртуальний тур по AWS Digital Builders Showroom
AWS Digital Builders Showroom - це простір, який робить нові технології та хмарні сховища більш відчутними. Ви отримаєте унікальну можливість зазирнути за лаштунки, і побачити своїми очима, як і де народжуються інновації, які змінюють світ. Ви отримаєте практичні поради та робочі механізми впровадження інновацій, які зможете використовувати у своїй компанії.

VERENA LIERET,
Event Marketing Manager
15:15 – 15:30
БРЕЙК
15:30 – 16:00
Переваги SAP в хмарному сховищі
Хмарні технології допомагають знизити вартість використання багатьох сервісів, включаючи SAP, спрощують процес тестування і розробки нових рішень. Під час доповіді наш експертний партнер SoftwareONE поділитися кращими практиками реалізації та використання хмарних і гібридних SAP для промислових підприємств.

TOMASZ BRZOZOWSKI,
SAP Service Delivery Lead at SoftwareONE
16:00 – 16:15
БРЕЙК
16:15 – 16:45
AMAZON WORKSPACES: ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ Стійкого ФУНКЦІОНУВАННЯ БІЗНЕСУ
Обмеження COVID-19 і перехід до віддаленої роботи підвищили популярність підходу remote-first. Ваші співробітники можуть працювати з будь-якої точки, але вам все одно потрібно переконатися в дотриманні корпоративних стандартів безпеки даних. На фінальній сесії поговоримо про те, як використовувати Amazon WorkSpaces для створення ефективної та безпечної системи для забезпечення віддаленої роботи команди.

ВЛАДИСЛАВ ГАВРИЛЕНКО,
CIO SOFTPROM
РЕЄСТРАЦІЯ
СПОНСОР
SoftwareONE — провідний глобальний сервіс-провайдер хмарних рішень і комплексного програмного забезпечення.

Використовуючи власні розробки і надаючи технологічні послуги, ми забезпечуємо комерційну, технологічну і цифрову трансформацію. Наші клієнти можуть модернізувати програми та переносити критично важливі робочі навантаження в загальнодоступну хмару, одночасно оптимізуючи відповідне програмне забезпечення, хмарні ресурси і ліцензування в цілому.
Ми допомагаємо вам трансформуватися.

Будучи одним з небагатьох глобальних консалтингових партнерів AWS з питань міграції у хмару, ми є стратегічним бізнес-радником, який прискорить вашу подорож у хмару, допоможе зменшити витрати, підвищити гнучкість та покращити безпеку. Дозвольте нам взяти на себе більшу частину та провести вас у подорож з міграції ваших програм та успадкованої інфраструктури до AWS.
FAQ
Що таке AWS Growth Conference?
AWS Growth Conference — це одноденна конференція для C-рівня з круглим столом з зірковими спікерами від AWS та інших провідних компаній.
Івент безкоштовний?
Так, конференція повністю безкоштовна.
Де буде проходити конференція?
ACADEMY DTEK, UNIT City.
локацІя
Київ, вул. Дорогожицька, 3
ACADEMY DTEK
ПОПЕРЕДЖЕННЯ COVID-19
В ЗВ’ЯЗКУ З ПАНДЕМІЄЮ, МИ ЗАСТОСОВУЄМО ВСІ ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ, ВКЛЮЧАЮЧИ:
Щоб забезпечити вам безпечне перебування на конференції, ми будемо міряти температуру всіх відвідувачів. Ми дозволяємо людям відвідувати конференцію, тільки якщо їх температура не перевищує 36,9 ° C.
Температурний скринінг
Дотримуючись усіх запобіжних заходів, ви робите нашу конференцію безпечнішою.
Ми носимо маски
медіапартнери