AWS User Group
UKRAINE

AWS User Group
UKRAINE

AWS Notes. Chapter 1. IoT

Отримайте можливість дізнатися більше про IoT завдяки інноваційним IoT-проєктам від наших спікерів.

Конференція пройшла успішно! Отримайте записи нижче.

AWS Notes — це серія віртуальних конференцій від AWS User Group Ukraine.

Чому варто відвідати:

1

День

5

Notes
спікерів

2

snap talks

600

Фанів Aws

Кожна розділ AWS Cloud складається зі спеціальних доповідей від наших спікерів — Notes, як нотатки, які дають можливість зануритися у світ проєктів AWS, дізнатися про найкращі практики та успішні кейси, які допомагають розвивати українське та світове ІТ.

На AWS Notes. Chapter 1 спікери розкриють, як IoT перевертає звичну картину в різних галузях та розкажуть про виклики та складнощі, з якими стикаються розробники при створенні проєктів з використанням IoT.

Під час 10-тихвилинних Snap Talks спікери познайомлять зі своїми ІоТ розробками pet проєктів, а також поділяться головними інсайтами їх створення.

Конференція об’єднує в одному місці команду AWS, AWS фанів з різних компаній, які працюють на AWS.

Спікери

Як технічний директор Yalantis, Денис завжди захоплювався вивченням нових технологій, особливо в галузі ML/AI. Він має 8-річний досвід побудови моделей прогнозування з використанням передових методів, таких як нейронні мережі, генетичні алгоритми та алгоритми класифікації/кластеризації. Денис почав вивчати це все ще до того, як термін “глибоке навчання” став мейнстрімом, а на сцені з’явився знаменитий TensorFlow. Денис вірить, що ML/AI продовжить трансформувати спосіб ведення бізнесу, та радий бути в авангарді цієї революції.

Денис Доронін

CTO

Маючи більш ніж десятирічний досвід роботи в ІТ-сфері, Konstantinos пройшов шлях від інженера-програміста до архітектора рішень в AWS, що спеціалізується на IoT та хмарних технологіях. Його кар’єра відзначається пристрастю до вивчення нових технологій та прагненням до досконалості.
На своїй нинішній посаді Konstantinos використовує свої глибокі технічні знання та аналітичні навички для створення інноваційних рішень у хмарному просторі.
Як GenAI Ambassador, Konstantinos інтегрує ШІ з хмарною архітектурою, розширюючи можливості для надання передових та ефективних рішень.
У своїй кар’єрі керується постійним бажанням вчитися, впроваджувати інновації та очолювати проєкти, які мають відчутний вплив.

Konstantinos Kourmousis

Solution Architect

Знайомство з хмарою у Олексія відбулось десь 6 років тому, і одразу з побудови нового проекту для retail на базі serverless технологій. Більшість часу він присвячував проектуванню та побудові різного роду проектів з використанням різноманітних сервісів від AWS.
За більш ніж 11 років кар’єри и IT, Олексій мав нагоду працювати з різноманітними технологіями. Зараз він працює у ролі Solution architect в AWS та допомогою SMB компаніям в їх подорожі до хмари.

Олексій Іванченко

Solution Architect

Програміст з трьохрічним професійним досвідом. Його пристрасть до технологій з’явилася ще в середній школі, що спонукало Івана самостійно вивчати багато галузей ІТ. Він спеціалізується на бекенді та хмарних рішеннях та має всебічні знання в таких сферах, як вбудовані системи, машинне навчання, ігри, консольні та настільні програми та фронтенд. Має ступінь бакалавра комп’ютерних наук і сертифікацію AWS Solution Architect.

Іван Коваленко

Software Engineer

IoT and Embedded Architect with more than 15 years of commercial experience. Main expertise is in wireless connectivity – mesh networks, cellular, low power. Currently working on several projects – one of which is EV charger

Михайло Когут

Embedded IoT Solutions Architect

Віталій Павлюк Senior Software Engineer у Mathem та Chimplie Віталій — технічний фахівець з Україний, який кодує, щоб змінити цей світ на краще. Він спеціалізується на технологіях доставки їжі в Mathem. А також є творцем eSvitlo — системи для відстеження електроенергії в Україні на основі AWS. Віталій має ступінь магістра комп’ютерних наук та трофеї з тріатлону на своїй полиці й прагне до мрії про 4-годинний робочий день і фінансову свободу.  

Віталій Павлюк

Senior Software Engineer

Sixing — німецький біоінформатик та експерт з Neo4j. Зараз він працює науковим співробітником у Gemini Data Japan. У свій вільний час Sixing захоплюється дослідженням супутникових знімків та IoT.

Sixing Huang

Bioinformatician and Evangelist

Дмитро в IT все життя. Свій перший рядок коду він написав, коли йому було 8 років і так і не зміг зупинитись. За цей час, здобув досвід роботи на різноманітних позиціях та ролях, будь-то розробником, тім лідом, департмент менеджером, архітектором, скрам майстром і навіть продукт оунером. Захоплюється хмарними технологіями, архітектурою програмного забезпечення, Open Source розробкою, IoT, програмуванням на популярних і інколи навіть езотеричних мовах програмування. Спеціаліст з багаторічним стажем, який пропагує підхід “leading by example”.

Дмитро Панін

Delivery Director

Агенда

Часова зона: GMT +2

17:10-17:55

Migrating 1 Million Devices to AWS IoT

Тривалість: 35 хв + Q&A

Мова доповіді: українська

Іван розповість про річну міграційну подорож Global Logic, поділиться інсайдерськими порадами, найсоковитішими дизайнерськими хаками та прийомами вирішення проблем від команди піонерів IoT.
Пристебніть ремені, Іван швидко проведе вас до освоєння AWS IoT!

ІВАН КОВАЛЕНКО

Software Engineer

18:05-18:50

Modular IoT data processing platform or “here we go again…”

Тривалість: 35 хв + Q&A

Мова доповіді: українська

Нові та існуючі бізнеси стикаються з аналогічними викликами в галузі IoT, що вимагає значних витрат ресурсів і часу, що призводить до втрати конкурентної переваги перед суперниками. Як зекономити до 30-45% витрат на проектування архітектури та впровадження базової архітектури? Як архітектура підтримує модульність та гнучкість так, що заощаджує час і не перетворюється на безглуздий загальний код, який важко змінювати та розширювати? Приєднуйтеся!

СТО

Денис Доронін

18:50-19:00

eSvitlo: Using AWS to Light Up Lives During Blackouts in War-torn Ukraine

Тривалість: 10 хв

Мова доповіді: українська

У світі, де електроенергію часто вважають даністю, в Україні, що знаходиться у військовому стані вибудовується зовсім інша реальність. Спікер розгляне єСвітло – систему, що рятує повсякденне життя, розроблену для допомоги українцям відстежувати чи є електроенергія під час вимкнень, спричинених російськими бомбардуваннями. Використовуючи AWS Lambdas, DynamoDB та SNS, і взаємодіючи з місцевими пристроями, такими як Wi-Fi роутери та Raspberry Pi, єСвітло подає актуальні оновлення мешканцям через Telegram та Viber. Дізнайтеся, як технології AWS були використані для створення застосунку єСвітло.

Віталій Павлюк

Senior Software Engineer

19:10-20:00

Connected Mobility with AWS

Тривалість: 35 хв + Q&A

Мова доповіді: українська

Ця доповідь розповість про трансформаційний вплив рішень AWS IoT на “connected mobility”, демонструючи, як ці технології підвищують ефективність та безпеку перевезень. Ми розглянемо реальні додатки, що ілюструють безперешкодну інтеграцію Інтернету речей з автомобільними системами для створення розумніших, більш гнучких міських транспортних мереж.

Олексій Іванченко

Solution Architect

20:00-20:10

A Homemade Plant Growth Monitoring IoT System

Тривалість: 10 хв

Мова доповіді: англійська

Під час своєї доповіді Sixing розповість про власний DIY IoT project. Sixing встановив систему камер Raspberry Pi, яка відстежує ріст його рослин. Система вимірює зелену площу листя і завантажує отриману інформацію в DynamoDB через AWS IoT. Система недорога, стабільна та неінвазивна. І головне, це прототип, який можна масштабувати для більших сільськогосподарських проектів.

Sixing Huang

Bioinformatician and Evangelist

20:10-20:55

Building OCPP-compliant EV charging solution on AWS

Тривалість: 35 хв + Q&A

Мова доповіді: українська

Під час цієї сесії Михайло розповість нам більше про внутрішній проект N-iX — EVCharger, який включає в себе найновіші функції, такі як OCPP 2.0.1 з підтримкою кібербезпеки, а також підтримку ISO15118. Сервер OCPP буде працювати на AWS!

Михайло Когут

Embedded IoT Solutions Architect

21:00-21:45

AWS IoT in the Driver’s Seat: Transforming Automotive Data Gathering and Analysis

Тривалість: 35 хв + Q&A

Мова доповіді: англійська

In this session we will delve into the revolutionary role of AWS IoT in the automotive industry. This session focuses on how AWS IoT enhances real-time data monitoring and vehicle performance optimization. Central to our discussion, AWS Fleetwise showcases the effective application of these technologies, although it won’t be the sole highlight. Join us to uncover how AWS IoT is crucial in advancing automotive data intelligence, leading to more connected and efficient vehicle systems and fleet management solutions.

Konstantinos Kourmousis

Solution Architect

Хочете стати спонсором?

Напишіть нам:

Партнер

Gold

The conference brings together the AWS team and AWS fans from different companies that work on AWS in one place.
The conference brings together the AWS team and AWS fans from different companies that work on AWS in one place

General

IT-компанія Yalantis з 2008 року будує довгострокові партнерські відносини, створюючи комплексні технологічні рішення у сфері IoT, AI, ML, healthcare, FinTech для компаній-замовників з США, Азії та Європі.


Сьогодні команда Yalantis налічує майже 500 спеціалістів та має офіси у Дніпрі, Києві, Львові, Ларнаці на Кіпрі та у Варшаві в Польщі.

Yalantis використовує хмарну платформу AWS на більш ніж 100 проєктах, як основний Cloud для оточень:

  • налаштування інфраструктури
  • оптимізація витрат
  • забезпечення моніторингу та бекапів, CI/CD
  • підготовка документації
  • взаємодія розробників та тестувальників

DevOps фахівці мають сертифікації AWS. Компанія компенсує витрати на сертифікацію, а також забезпечує менторський сапорт: за кожним спеціалістом закріплений спеціаліст, який відстежує розвиток та допомагає в підготовці.

Отримати записи

Організатор

AWS USER GROUP UKRAINE

AWS User Group Ukraine — це технічне ком’юніті cloud-програмістів та фанатів AWS, які діляться досвідом хмарного програмування, розбирають кейси та допомагають вирішувати професійні виклики.


AWS User Group Ukraine організовує заходи з лідерами індустрії, щоб допомогти розвивати українську та світову ІТ-індустрію.

14

проведених івентів

40

міжнародних спікерів

7000+

учасників ком’юніті

Організатор

AWS USER GROUP UKRAINE

AWS User Group Ukraine — це технічне ком’юніті cloud-програмістів та фанатів AWS, які діляться досвідом хмарного програмування, розбирають кейси та допомагають вирішувати професійні виклики.


AWS User Group Ukraine організовує заходи з лідерами індустрії, щоб допомогти розвивати українську та світову ІТ-індустрію.

14

проведених івентів

40

міжнародних спікерів

7000+

учасників ком’юніті

We use third-party cookies to provide services, and analyze traffic to give you the best experience with our website. Learn more